Dit zijn wij
Gennaro
Mijn liefde voor koken ontstond al op jonge leeftijd. Opgegroeid tussen verschillende culturen ontdekte ik al vroeg hoe bijzonder smaken kunnen zijn.
Aan de Surinaamse kant van mijn familie stonden mijn oma en tante urenlang in de keuken, waar zij kookten met geurige kruiden, specerijen en ingrediënten die hier in Nederland nog nauwelijks bekend waren. Daar ontstond mijn fascinatie voor smaak en het combineren van verschillende invloeden.
Ook aan de Nederlandse kant van mijn familie speelde gastronomie een belangrijke rol. Mijn opa was een gepassioneerd wijnliefhebber en mijn oma maakte verfijnde hapjes die daar perfect bij pasten.
Later kwam daar nog een nieuwe culinaire wereld bij toen ik via mijn stiefvader kennismaakte met de Indische en Molukse keuken. De diepe umami-smaken en bijzondere smaakcombinaties hebben mijn culinaire ontwikkeling sterk gevormd.
Op mijn negentiende besloot ik mijn passie te volgen en begon ik aan de koksopleiding, die ik succesvol afrondde. In de jaren daarna heb ik in verschillende keukens gewerkt, voornamelijk in Utrecht, waar ik mijn eigen stijl verder heb ontwikkeld.
Vandaag de dag staat mijn keuken voor een verfijnde balans tussen klassieke Franse technieken en de rijke smaken van de Surinaamse en Indische keuken – vertaald naar een moderne en elegante culinaire ervaring.
Samen met mijn team neem ik onze gasten graag mee op deze smaakvolle reis.

Puck
Al op jonge leeftijd ontdekte ik hoeveel energie ik krijg van het contact met mensen. Het ontmoeten van nieuwe gasten, het voeren van mooie gesprekken en het creëren van een warme sfeer is voor mij altijd vanzelfsprekend geweest.
Mijn liefde voor goed eten en koken bracht mij uiteindelijk in de horeca, waar al snel een grote passie ontstond. In de loop der jaren heb ik vrijwel alle facetten van het vak mogen ervaren: van front office tot keuken, van bediening tot evenementen.
Toch ligt mijn grootste passie in het creëren van een plek waar gasten zich welkom voelen en waar een team samenwerkt met dezelfde toewijding en trots.
Gastvrijheid zit voor mij in de kleine details: aandacht, sfeer en het gevoel dat gasten zich volledig kunnen overgeven aan een bijzondere avond.
Samen
Gennaro en Puck leerden elkaar kennen in de horeca en vonden elkaar in hun gedeelde passie voor gastronomie, gastvrijheid en het creëren van bijzondere momenten.
Vandaag de dag werken zij samen met hun team elke dag aan één doel: gasten laten genieten van verfijnde gerechten, mooie wijnen, verrassende smaken en de gesprekken die ontstaan aan tafel.
Want uiteindelijk draait alles om samen genieten.



Jorn
In ons restaurant ervaren onze gasten een gevoel van comfort en verbondenheid. Dit wordt gecreëerd door de sfeervolle omgeving die het restaurant biedt – een intieme en gezellige setting. We streven ernaar om een warme en gastvrije ambiance te creëren, waarbij hoogwaardige gerechten en dranken centraal staan. De kwaliteit van onze service speelt hierbij een essentiële rol. Ons doel is om onze gasten een avond vol culinaire verrassingen te bieden, vergezeld van heerlijke maaltijden en uitstekende wijnen. Dit alles wordt onderstreept door onze toegewijde service en oprechte glimlach.

Dustin
Ik combineer Aziatische invloeden met de Franse keuken om een harmonieuze culinaire ervaring te creëren. Mijn kookfilosofie draait om het evenwicht tussen de vijf basissmaken: zoet, zuur, bitter, hartig en umami. In elk gerecht streef ik ernaar om deze smaken op de juiste manier te doseren, zodat er een pure en onvergetelijke smaakbeleving ontstaat. Zelfs in gerechten waar deze combinatie niet direct herkenbaar is, zorg ik ervoor dat de harmonie aanwezig is. Onze gasten beschrijven deze culinaire ervaring vaak als “aangenaam verrassend” of “rijk aan smaak”.


